Daj szansę

PRZY WPŁATACH DAROWIZN UPRZEJMIE PROSIMY O DOPISEK "pomoc dla ......." WSZYSTKIE PROŚBY SĄ ZWERYFIKOWANE ODPOWIEDNIMI DOKUMENTAMI, W POSIADANIU FUNDACJI. NA ZYCZENIE DO WGLADU PRZEZ DARCZYŃCÓW. W wykazie darczyńców będziemy zamieszczać nazwisko lub tylko inicjały wpłacającego, zgodnie z zapisem na wyciagu bankowym.

PROGRAM DO ROZLICZANIA PIT - przekaż 1%

Daj szansę przekazując na nasze konto 1%. Jeśli oceniasz nas średnio pomóż nam zbliżyć sie do ideału...jeśli oceniasz nas źle daj szansę poprawy. Daj szansę naszym podopiecznym. Zajmujemy się głownie pomocą dzieciom i młodzieży, bo uważamy, ze w tej dziedzinie jest najwięcej do zrobienia. Zajmujemy się dziećmi z rodzin patologicznych, chcemy umożliwić im start w inny świat od tego, jaki widzą w swoim środowisku. Chcemy pomóc osobom chorym. Chcemy pomóc rodzicom chorych dzieci, ktorzy rozpaczliwie poszukuja ratunku dla dzieci, a wzgledy materialne utrudniaja, lub wręcz uniemozliwiają ratunek.

Copyright © 2019 Fundacja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.